1. Робота Харків

Робота в Харкові

Тільки актуальні замовлення для підробітку та додаткового заробітку

Як заробляти на Kabanchik.ua?
 • step-1
  Зареєструйтесь
  Підтвердіть персональні дані та станьте перевіреним фахівцем
 • step-2
  Виберіть замовлення
  Якщо вас влаштовують умови замовлення, натисніть кнопку "Виконати"
 • step-3
  Виконайте роботу
  Якщо замовник вибрав вас для виконання замовлення, приступайте до роботи
 • step-4
  Отримайте гроші
  Після виконання роботи попросіть замовника залишити відгук та отримайте оплату
Чому Кабанчик?
 • easy-in-use-icon
  Зручно користуватися
  Ви отримуєте повідомлення у категоріях, в яких хочете працювати
 • profitable-tasks-icon
  Вигідні замовлення
  Ви самі вибираєте які замовлення виконувати та скільки заробити
 • secure-work-icon
  Безпечна робота
  Сервіс страхує фахівців, а також дає можливість працювати за Безпечною угодою
 • free-schedule-icon
  Вільний графік
  Самостійно будуйте свій графік роботи та вибирайте коли зробити собі вихідний
Як отримувати замовлення на Kabanchik.ua

Зареєструватися
Kabanchik.ua у цифрах
За вчора замовники створили

916

Замовлень
За вчора фахівці заробили

842 633

грн
Середня вартість завдання

1 446

грн
Відгуки наших фахівців
 • avatar Мар'яна, клінер
  На Кабанчику мені подобається те, що я можу сама планувати свій особистий час та фінанси. Здорово, що немає ніяких начальників і я сама відповідаю за якість своєї роботи. Відмінним бонусом також є те, що я можу підлаштувати свою роботу так, щоб більше часу проводити зі своєю дитиною.
 • avatar Василь, домашній майстер
  Кабанчик мені подобається тим, що цей сервіс зроблений для людей, тут дуже людські умови для роботи. Він відмінно допомагає тим, кому потрібен додатковий заробіток або навіть основна робота. Я відчуваю тут перспективи та розвиток — це мотивує працювати.
 • avatar Діана, дизайнер
  З Кабанчиком дружу давно:) Завжди є робота для фахівця. Крім того, що це непоганий підробіток, мені подобається, що на Кабанчику можна вибирати та фільтрувати замовлення. Ще величезний плюс у тому, що тут зібрано моє повне портфоліо з галереєю робіт, послугами, прайсом та відгуками замовників. Це дуже зручно.
Останніх 228 вакансій у місті Харків

Kabanchik.ua — тисячі заявок у вашому смартфоні
Скачати безкоштовний додаток і миттєво реагуйте на нові заявки!
apps
Зареєструйтесь та почніть заробляти
разом з Кабанчиком прямо зараз
Зареєструватися

Робота в Харкові за допомогою Kabanchik.ua - заробіток на зручних умовах

Цікавить вигідна робота в Харкові з можливістю самостійного управління часу та складання розкладу і розподілу завдань? Хочеться працювати, використовуючи власні навички або просто займатися цікавими завданнями? Зробити це дозволяє робота на себе - найоптимальніший сучасний варіант для отримання основного або додаткового доходу. Це стосується не тільки підприємців - зараз працювати на таких умовах може кожен бажаючий.

Пошук роботи в Харкові через Kabanchik.ua

Повний графік або пара годин день? Неважливо, який формат роботи вибере здобувач - в будь-якому випадку всеукраїнський сервіс Kabanchik.ua забезпечить зручний і безпечний пошук роботи в Харкові по 1000 різних напрямків. Кожен бажаючий точно знайде відповідні для себе варіанти. Поширені формати взаємодії, доступні через сервіс:

 1. Разова робота . Виконання приватного замовлення з отриманням оплати за фактом. Чи не передбачає продовження взаємодії з замовником. Ідеальний варіант для тих, хто шукають підробіток.
 2. Постійна робота . Регулярне надання послуг одному або декільком замовникам з певною періодичністю. Може займати кілька годин в день або в тиждень - все залежить від виду підробки і самого завдання.
 3. Робота для студентів . Можливість пошуку завдань для людей без кваліфікації, зі зручним графіком та прозорим умовами. Поширені приклади - роздача листівок, кур'єрська доставка.
 4. Подработка з вільним графіком . Доступні формати: робота днем, вечірня робота, нічна робота. Можна знайти доступні варіанти для кожного напрямку.

Kabanchik.ua - особливості сервісу

Зручний і сучасний сайт створений для забезпечення простого пошуку роботи з повною або неповною зайнятістю, на тимчасових або постійних умовах, віддалено або з виїздом на певний об'єкт замовника. Підробіток через сайт доступна всім, кому виповнилося 16 років: студентам, пенсіонерам, мама в декреті, людям з кваліфікацією і без, зайнятим і безробітним.

Цікавить вигідна підробіток у вільний час на оптимальних умов? Хочеться самостійно вибирати завдання для себе і виконувати їх тоді, коли це зручно і прийнятно? Тоді варто зареєструватися на Kabanchik.ua:

 • заповнити просту форму реєстрації;
 • підтвердити контактні дані;
 • вибрати категорії, в яких хочеться шукати підробіток;
 • пройти верифікацію аккаунта.

Після цього буде доступна підробіток на неповний день - кількість завдань, рівень оплати та інші умови залежать від того, які категорії вибрав здобувач. У найбільш затребуваних напрямках (домашній майстер, побутові послуги, ремонт техніки, кур'єрська доставка, фріланс) завжди в надлишку завдань з різним рівнем складності.

Переваги пошуку роботи в Харкові

Kabanchik.ua - найбільший український проект, за допомогою якого разова робота доступна всім бажаючим претендентам. Всього на сайті зареєстровано близько 60 тис. Замовників, а щомісяця в категоріях з'являється більше 15 тис. Завдань. Середній чек одного завдання - 500 грн. Тимчасова робота через сервіс дозволить отримувати додатковий дохід з можливістю зручного побудови графіка, суміщення підробітку з основною роботою чи навчанням.

Часті питання про роботу на кабанчика

Що таке Kabanchik.ua?

Кабанчик це онлайн сервіс пошуку приватних фахівців для вирішення побутових і бізнес задач, об'єднує замовників і фахівців. Зараз на сервісі працює понад 150 000 спеціалістів.

Як почати працювати в Харкові?
 1. Перейдіть на сторінку реєстрації kabanchik.ua/registration/performer
 2. Заповніть форму реєстрації та підтвердіть номер телефону з електронною поштою.
 3. Виберіть категорії робіт і заповніть анкету з особистими даними
Скільки можна заробити?

Ви можете працювати в більш ніж 1000 різних категоріях, плануючи свій день і зайнятість. Залежно від кількості робочих годин і замовлень, можна заробляти від 2 000 до 10 000 грн в неделю.Оплата за доступ до замовлень становить від 5 до 20%

Додаткові варіанти підробітку